Strona główna Mapa Giewartów-Kosewo Poznański Klub Działań Podwodnych

    Poznański Klub Działań Podwodnych


 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.66 (głosów: 1962)


Wyślij znajomym
Drukuj1 .    polpa@o2.pl    2009-7-23
Super miejsce do nurkowania i wypoczynku, bardzo ladne domki, no i każdy ma swoją łazienkę. Szczerze polecam to miejsce.

Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... link referencyjny - użyteczna strona - http://www.mozeszzapomniec.pl/antykoncepcja-ogolni - http://bit.ly/2gIXJcJ - domy kosakowo Oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych w Krakowie - profesjonalnie i tanio.
sprawdź kantor kursy walut
gotowe spółki na sprzedaż, nowe i gotowe.
Z mikrofibry tworzy się ścierki uniwersalne które nadają się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Idealnie sprawdzają się w gosporadstwie domowym.
kantory kantor rzeszów wymiana walut