Strona główna Gdzie spać ?
Pensjonat położony jest obok Szkoły Podstawowej na ulicy Armii Krajowej 7 , w odległości 150 m od plaży. Pensjonat oferuje w trzech pokojach do 10 miejsc noclegowych . Cena za 1 łóżko uzależniona jest od długości pobytu w przedziale 25 - 40 zł na dobę .

Pensjonat Oferuje :

Gospodarstwo nasze położone jest na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego przy brzegu Jeziora Powidzkiego w miejscowości Giewartów na ulicy Armii Krajowej 18 w odległości 100m od plaży.


Agroturystyka Oferuje :


Pensjonat "Ela"  położony jest nad brzegiem Jeziora Powidzkiego w miejscowości Kosewo na ulicy Spacerowej w odległości 100m od plaży.


Pensjonat Oferuje :

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego nie daleko brzegu Jeziora Powidzkiego w miejscowości Giewartów na ulicy Lotników Polskich  w odległości 150m od plaży.


Agroturystyka Oferuje :

Oferuje 34 miejsca noclegowe w obiekcie dworkowym oraz 58 miejsc w dwóch pawilonach murowanych. Wszystkie pokoje z węzłem sanitarnym. Ośrodek położony jest w parku podworskim o pow. 55.100 m2 , bezpośrednio przyległym do jeziora.


Ośrodek Oferuje :

Ośrodek Michasiówka jest położony nad pięknym i krystalicznie czystym jeziorem Powidzkim w Giewartowie .Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do wody (130 m linii brzegowej), plaże ,własną wypożyczalnie sprzętu wodnego ,boisko do siatkówki, grill, plac zabaw. Ośrodek jest położony na 2,5 ha , ogrodzony i strzeżony.

    czytań : 34306
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.plProfesjonalne założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Porady o zakładaniu działalności gospodarczej zobacz .
wymiana walut kantory rzeszow kantor
Najlepsza, trwała i niedroga ircha syntetyczna skuteczna w czyszczeniu wszelkich powierzchni. Sprawdza sie zarówno w gospodarstwie domowym jak i do czyszczenia pojazdów.
torby papierowe do cateringu