Strona główna TurystykaGiewartów i okoliczne miejscowości jak Mieczownica , Kosewo , Naprusewo , Lipnica , Kierz , Salamonowo to raj dla turystów . Położone są wzdłuż wschodnich i południowych brzegów największego i najczystrzego w Wielkopolsce Jeziora Powidzkiego , na terenie powiatu SŁUPECKIEGO w gminie OSTROWITE a zarazem na obszarze Powidzkiego Parku Krajobrazowego .
Walorem Giewartowa jest przede wszystkim zdrowe powietrze i czysta woda jeziora Powidzkiego . Nad brzegiem jeziora znajdują się :
Jadąc wzdłuż jeziora Powidzkiego na północ w odległości 3 km od Giewartowa leży Kosewo . Miejscowość typowo letniskowa w której do największych atrakcji zaliczyć można :
Miejscowość położona 2 km na południowy- wschód od Giewartowa , to przede wszystkim Stadnina Koni gdzie zgodnie z tradycjami od ponad 100 lat prowadzona jest hodowla koni angloarabskich . Turyści mogą skorzystać z :
Zabytkowy dąb "Sokół", pochodzący z XIII wieku.
    czytań : 17370
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.plOferujemy prowadzenie ksiąg handlowych w Krakowie - profesjonalnie i tanio.
sprawdź kantor kursy walut
gotowe spółki na sprzedaż, nowe i gotowe.
Z mikrofibry tworzy się ścierki uniwersalne które nadają się do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Idealnie sprawdzają się w gosporadstwie domowym.
kantory kantor rzeszów wymiana walut